Wydarzenia wolontariackie w Dzień Martina Luther Kinga w Lubbock

Wydarzenia wolontariackie w Dzień Martina Luther Kinga w Lubbock

Dzień służby Martina Luthera Kinga Jr. przypada na poniedziałek, a członkowie społeczności są zachęcani do uczynienia go „dniem, a nie dniem wolnym”, upamiętniając pamięć zmarłego lidera praw obywatelskich poprzez akty służby.

Liczne organizacje non-profit w regionie Lubbock tradycyjnie gościły imprezy dla wolontariatu w obecne święta federalne MLK, dając grupom regionalnym, rodzinom i innym osobom możliwość stawienia czoła różnorodnym zadaniom – od ogrodnictwa po budowę domu – dla osób na wszystkich poziomach umiejętności.

Chociaż ci, którzy chcą coś zmienić poprzez wolontariat, niekoniecznie muszą to robić poprzez zorganizowane wydarzenie, Centrum Wolontariatu Lubbock może pomóc połączyć interesariuszy z organizacją, która potrzebuje pomocy. Więcej informacji o Centrum Wolontariatu oraz lista możliwości jest dostępna na ich stronie internetowej https://www.volunteerlubbock.org/.

Oto kilka sposobów, jak pomóc naszej społeczności w Dniu Obsługi MLK 2022.

Linebacker Texas Tech Brandon Randle (2) pracuje na ogrodzeniu w Habitat for Humanity w dniu Martina Luthera Kinga Jr.  w poniedziałek 18 stycznia 2021 r. w Lubbock w Teksasie.

Siedlisko Lubbock dla Ludzkości

Lubbock Habitat zaprasza wolontariuszy i osoby niebędące pracownikami do spędzenia Dnia Martina Luther Kinga na budowaniu domów i służeniu innym. W poniedziałek w godzinach od 8:00 do 15:00 odbędzie się specjalny dzień roboczy. Wolontariusze będą pracować w witrynie Talkington Addition przy 404 N. Guava Avenue.

„Czujemy, że pracujemy nad budową niedrogich mieszkań w społeczności East Lubbock, w której budujemy, co jest świetnym sposobem na oddanie hołdu niesamowitemu dziedzictwu Martina Luthera Kinga Jr.” – powiedziała dyrektor generalna Lubbock Habitat, Christy Reeves. „Mamy nadzieję zebrać wielu członków społeczności w poniedziałek, poniedziałek, aby zrobić coś pozytywnego i produktywnego”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *