Walmart jest połączony z Home Edit w celu organizowania narzędzi; Kolekcja Positano prezentowana na MDC

Strona główna Edytuj produkty do przechowywania

Walmart jest połączony z Home Edit

Pomimo tego, że domy muszą mieć więcej funkcji niż kiedykolwiek i rosnącą potrzebę organizacji, według komunikatu prasowego 70% klientów Walmart twierdzi, że nie wie, od czego zacząć, jeśli chodzi o organizowanie swoich domów. W odpowiedzi firma ogłosiła niedawno nowe partnerstwo ze współzałożycielami Home Edith, Cleom Shearer i Joanną Teplin, w nominowanym do nagrody Emmy serialu Netflix „Get Organized with the Home Edit”. Kolekcja Home Edit to kompleksowe rozwiązanie organizacyjne, które jest eleganckie i funkcjonalne, z produktami przemyślanie zaprojektowanymi do współpracy w dowolnej przestrzeni i w dowolnym celu. Kolekcja inauguracyjna obejmuje cztery pakiety do zorganizowania początkowych pakietów lub „edycji” konkretnych pomieszczeń w domu, takich jak spiżarnia, łazienka i pralnia, a także pakiet wielofunkcyjny do każdego pomieszczenia. Kolekcja zaczyna się od 9,98 USD. Odwiedź Walmart.com.

Trendy w projektowaniu kuchni

Wyspy kuchenne to raj dla pracy, jak pokazuje badanie Houzz

Zastanawiasz się, co nowego w projektowaniu kuchni? W tym tygodniu Houzz opublikował wyniki badania 2022 Houzz Kitchen Trends Study, które identyfikuje funkcje, na które właściciele domów są gotowi wydać podczas remontów, i podkreśla inne modne elementy wystroju. Wyniki pokazały, że ponad jedna trzecia właścicieli domów wydaje na blaty, a rzutowany kwarc i granit znajdują się na liście najpopularniejszych materiałów. Nastąpił również wzrost liczby zaawansowanych technologicznie i zmodernizowanych urządzeń, w tym chłodziarek do napojów i wina, a wyspy są coraz częściej wykorzystywane jako miejsce pracy z domu. Odwiedź houzz.com.

Kolekcja Davida Phoenixa Positano

Kolekcja Positano prezentowana na MDC

Ożyw swój salon dzięki nowej kolekcji David Phoenix Positano dla krzesła Hickory, teraz dostępnej w salonie projektowania wnętrz krzeseł Hickory (Suite 122) w Michigan Design Center w Troy. Kolekcja zawiera detale pasmanteryjne i dbałość o wygodę, z klasycznymi proporcjami, miękkimi materiałami i wpływami kontynentalnymi, które są znakiem rozpoznawczym kultury Positano. Przestrzeń wystawiennicza jest otwarta dla publiczności. Więcej informacji można znaleźć na stronie michigandesign.com.

Flor Savile Row

Dywany Flor oferuje kolekcję zimową

Znana z pięknego designu, inteligentnej funkcjonalności i odpowiedzialności za środowisko, Flor niedawno zaprezentowała swoją nową, sezonową kolekcję dla „domów, biur i każdej przestrzeni pomiędzy”, zgodnie z komunikatem prasowym. „Nasza zimowa kolekcja jest inspirowana podstawowymi trendami sezonu, z odcieniami inspirowanymi ziemią, geometrycznymi wzorami i projektami inspirowanymi stylem marokańskim, które wprowadzają ciepło do każdej przestrzeni” – powiedział James Pope, dyrektor generalny Flory. „Podobnie jak wszystkie dywany Flor, nasze nowe produkty zapewniają piękny, modny wzór, który jest również dobry dla Ziemi”. Nowe wzory obejmują Foothills, Trade Winds, Savile Row i Full Break, wszystkie z nowym i ulepszonym podkładem marki wykonanym z po użyciu płytek dywanowych, elementów pochodzenia biologicznego i materiałów pochodzących z recyklingu, które nie zawierają węgla. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę flor.com.

Wzgórze Oliwne

Płytki ze stylem

Motawi Tileworks firmy Ann Arbor niedawno dodał Olive Hill, tłoczoną płytkę o wymiarach 6 x 6 cali, dostępną w kolorach Emerald i Moonstone, do swojej kolekcji Frank Lloyd Wright. Zarówno grafikę, jak i element instalacji można kupić online lub w Galerii Ann Arbor. Założona w 1992 roku firma Motawi Tileworks produkuje ręcznie kafelki jako dzieła sztuki oraz do instalacji mieszkaniowych i komercyjnych. „Przez lata zbudowaliśmy obszerną linię płytek, które kwestionują twórczość Franka Lloyda Wrighta – zarówno kultową, jak i mniej znaną” – powiedział w komunikacie prasowym Nawal Motawi, właściciel i dyrektor artystyczny. „Uwielbiam pracować z wzorami bloków tekstylnych Wrighta, a Olive Hill była okazją do tchnięcia nowego życia w projekt, który nie został w pełni zrealizowany w tamtych czasach”. Odwiedź motawi.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *