W domu Adele „Easy On Me” – na liście za 5,5 dolara kanadyjskiego

W domu Adele „Easy On Me” – na liście za 5,5 dolara kanadyjskiego

Nieruchomość, która służy jako tło Adele Spokojnie dla mnie film jest obecnie dostępny na rynku za 5,5 dolara kanadyjskiego.

Adele, urodzona w Londynie piosenkarka, która jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek muzycznych na świecie, odwiedziła swój dom w Sutton w prowincji Quebec w 2021 roku. Wykorzystała dużą czerwoną salę balową (która jest centralnym punktem głównego budynku) jako przygotowaną do jej singiel. Spokojnie dla mnie później wygrał The Song of 2021 na People’s Choice Awards.

Znana na całym świecie artystka może wybrać dla swojego teledysku jeden z najlepszych domów na świecie (nakręcony przez kanadyjskiego reżysera Xaviera Dolana). Jednak nawet poza powiązaniami z Adele, posiadłość ta pozostaje jedną z najważniejszych na rynku – z prywatną winnicą i własną kaplicą. Tutaj zwiedzamy imponującą posiadłość.

(Źródło zdjęcia: Engel i Völkers)

O imieniu Domaine Dumont Chapelle Ste-Agnès, to przestronne osiedle składa się z całości sześciu budynków – w tym rezydencji z połowy XIX wieku, oddzielnego pensjonatu i głównego dworku. Główny dom ma oddzielną wieżę, dziesięć sypialni i łącznie 14 łazienek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *