“Stół Miłości” i “Dom Sweet Houseplant”

"Stół Miłości" i "Dom Sweet Houseplant"

„Stół pełen miłości: tworzenie niezapomnianych spotkań”

Co lubisz: Coś, na co czekamy tej wiosny. Ta piękna książka z ponad 300 kolorowymi zdjęciami opowiada historię 34 kobiet, które dzielą się tym, jak dobrze się bawić w pięknych wnętrzach i bujnych kompozycjach kwiatowych. 304-stronicowa książka zostanie opublikowana w twardej oprawie 19 kwietnia (15 marca) przez Gibbsa Smitha.

Co to robi: Została napisana przez Kimberly Schlegel Whitman z Dallas, eksperta od stylu życia i rozrywki oraz redaktora naczelnego Southern Living, oraz Shelley Johnstone Paschke z Wake Forest w stanie Illinois, właściciela firmy projektowej. Książka przedstawia różne okazje, które goszczą 34 kobiety, które obejmują tradycje rodzinne, w tym świąteczny lunch w ogrodzie, brunch Mardi Gras i brunch z okazji Dnia Matki. Książka w twardej oprawie kosztuje 55 USD. Więcej informacji można znaleźć na stronie gibbs-smith.com.

„Domowe słodkie rośliny doniczkowe: przewodnik po dekorowaniu roślin z pokoju do pokoju”

Co lubisz: Czujesz potrzebę posiadania czegoś żywego i zielonego w swoim domu w środku zimy? Mogą w tym pomóc rośliny doniczkowe. W tej książce autor Baylor Chapman – założyciel Lila B. Design, studia projektowania roślin z siedzibą w San Francisco – zaczyna od podstaw wyboru i pielęgnacji roślin.

Co to robi: Książka, będąca częścią serii Workman Publishing zatytułowanej Living with Plants, wykracza poza samą opiekę nad roślinami. Chapman pokazuje czytelnikowi, jak udekorować każdy pokój w domu roślinami z unikalnymi pomysłami i projektami. 125-stronicowa książka kosztuje 12,95 USD. Odwiedź workman.com, aby uzyskać więcej informacji.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *