Możesz mieć mikroślub w Kimmel Center 13 lutego

Możesz mieć mikroślub w Kimmel Center 13 lutego

Aktualności

Pięć par może powiedzieć „Tak” 13 lutego.


Dekor Przysięgi z widokiem 2019. Zdjęcie: Afrik Armando; kwiatowe od RAM Floral

Świeżo zaangażowany i gotowy powiedzieć „Tak” bez miesięcy przygotowań i planowania? Kampus kulturalny Kimmel i wydarzenia w Garces mogą rozwiązać ten problem. 13 lutego – tak, niedziela przed Walentynkami – to miejsce i jego ekskluzywny dostawca cateringu Vows With a View, all-inclusive mikro wesele Kimmel Center dla pięciu par i 20 ich gości.

„Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, mikrowesela zyskują na popularności jako rozwiązanie, które zapada w pamięć, jest intymne i niedrogie” – powiedziała w komunikacie prasowym dyrektor regionalna Garces Events, Laura Fehrle. Program, po raz pierwszy uruchomiony w 2019 r., ale wstrzymany na ostatnie dwa lata z powodu pandemii, oferuje dwugodzinne bloki zarówno na ceremonię, jak i przyjęcie, przy czym pierwszy semestr rozpoczyna się o 10 rano (wszystkie pary i ich goście będą wymagane jest przedstawienie dowodu pełnego szczepienia zgodnie z wytycznymi miasta dotyczącymi COVID-19.)

Ceremonie odbywają się w super eleganckim Hamilton Garden z widokiem na zarys Filadelfii. (Zobacz tutaj jeden ślub o tematyce muzycznej.) Zapewniony zostanie mikrofon, sprzęt nagłaśniający i krzesła Chiavari, a także ponadczasowy kwiatowy wystrój (plus mały bukiet i białe guziki) Devon & Pinkett. Oficer z Podróży Serca przeprowadzi zjazd (wkrótce się żeni, a przed Wielkanocą spotka się z ministrem), a Martin Reardon sfotografuje ceremonię, dając 50 cyfrowych zdjęć do obejrzenia później. Dołączona jest również spersonalizowana broszura ślubna z Chick Invitations.

Następnie na balkonie iw salonie odbędzie się kameralne przyjęcie. Będziesz uraczony tostami szampańskimi oraz pysznymi i pikantnymi przekąskami z drobnymi przekąskami, takimi jak ser, miód truflowo-lawendowy, surówka warzywna, montadito z wołowiny wagyu, marynowane broszki z krewetkami i kruche ciastko truskawkowe.

Uroczystość zakończy się tradycją filadelfijskiego ślubu – zdjęcia na Broad Street przed Ratuszem.

Cena: 5000 USD plus podatek i opłata administracyjna.

Zainteresowany tym pakietem ślubnym Kimmel Micro? Musisz działać szybko: od 13 stycznia pozostały cztery miejsca. Zarezerwuj, dzwoniąc do Garces Wedding Sales Manager Samantha Gorman pod numer 267-284-7979 lub e-mail [email protected].

Uzyskaj więcej wspaniałych treści dzięki Philadelphia Wedding:
FACEBOOK | INSTAGRAM BIULETYN ZAINTERESOWANIE

Wyjść za mąż? Rozpocznij i zakończ swoją podróż, planując ślub z przewodnikiem Philadelphia Weddings dla najlepszych dostawców ślubnych w mieście.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *