Lil ‘Kim, Ja Rule, Mase i DJ Cassidy to główni wykonawcy podczas Pegasus World Cup 2022.

Lil 'Kim, Ja Rule, Mase i DJ Cassidy to główni wykonawcy podczas Pegasus World Cup 2022.

1 / ST DOŚWIADCZENIE, skoncentrowany na innowacjach dział hotelarstwa i rozrywki 1 / ST, ma przyjemność ogłosić kultowy program rozrywkowy i ekscytujące nowe partnerstwa w zakresie hotelarstwa na rok 2022. Puchar Świata Pegaza 29 stycznia w Gulfstream Park.

Na Mistrzostwach Świata Pegasus 2022, Gulfstream Park zaprezentuje najnowszą restaurację w Hallandale, Klub Karuzeli, gdzie DJ Cassidy po raz pierwszy wprowadzi na scenę swoją rewolucyjną serię „Pass the Mic”. Legendarni artyści wystąpią w niespotykanym muzycznym przeżyciu Tak zasada, Mały Kim, Szerokie rzesze, i specjalne niespodzianki wykonawców. W swoim znanym na całym świecie wirusowym fenomenie, który stał się hitem serialu telewizyjnego, Cassidy przekazał mikrofon 190 legendarnym artystom muzycznym, w tym Earth Wind & Fire, Nile Rodgers, Run DMC, LL Cool J, Salt ‘N Pepa, Bobby Brown, Boyz II Mężczyźni, TLC, Missy Elliott i Wyclef Jean. Przenosząc swój transformacyjny format na inny poziom, DJ Cassidy będzie dosłownie transmitować „Pass The Mic” na żywo od ikony do ikony, tworząc naprawdę wyjątkowy koncept muzyczny wyłącznie na tegoroczne wydarzenie. Innowacyjna scenografia „Pass The Mic” będzie zawierać niestandardowy układ wielowarstwowego ekranu LED i niestandardowy wystrój we współpracy z Kat Bell, właścicielem i dyrektorem kreatywnym Argyle Design.

„Naszym celem podczas Pegasus World Cup jest zapewnienie wyścigu, w którym goście mogą spodziewać się nieoczekiwanego”, powiedział Jimmy Vargas, dyrektor generalny 1 / ST EXPERIENCE. W tym roku Pegasus World Cup jest dopiero pierwszym. Będzie to pierwszy raz, kiedy DJ Cassidy przeniesie na scenę „Pass the Mic”, jego wirusową sensację. Będzie to również pierwszy raz, gdy otworzymy przed nim Carousel Club stanie się stałym miejscem w Gulfstream Park. Będzie to również pierwszy raz, kiedy Faena przeniesie Tryst, ich imponujący pokaz burleski, z Faena Theatre do Gulfstream Park, aby zabawiać gości między wyścigami.

W Carousel Club na szlaku, światowej sławy ultraklub E11 NAWET Miami jest w partnerstwie z Przełomowa Grupa Hotelarska (partnerzy operacyjni Carousel Club) do przyjmowania VIPów. Gala, najnowszy salon South Beach, będzie gościł ogródek VIP i Davidoff będzie miał salon cygar. Goście będą cieszyć się charakterystycznymi koktajlami Pink Jockey przygotowanymi Wódka Tito, a także Tequila Reimagined with Casatera. Kultowa rosa Szepczący anioł wzdłuż szlaku znajdzie się również idylliczny ogród różany.

W Sali Flamingów Faena na żywo zaprezentuje swój popularny immersyjny kabaret, Spotkanie, gdzie jest h.wood Groupnowoczesny klub na kolację Dalila będzie serwować eleganckie amerykańskie jedzenie.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani wszystkimi nowymi partnerami, których mamy na pokładzie w tym roku. Każdy partner reprezentuje najlepszych z najlepszych. To będzie spektakularny dzień ”- dodał Vargas.

Już drugi rok Mistrzostwa Świata Pegasus w partnerstwie Baccarat, francuska marka luksusowa znana na całym świecie jako lider w najwyższej jakości i ekskluzywnych produktach kryształowych, jako oficjalny dostawca trofeów eventowych.

Zwycięzcy, trenerzy i dżokeje z Pegasus World Cup Championship Invitational Series otrzymają mistrzowskie pierścienie zaprojektowane przez lokalnego jubilera z Miami, Diamenty BooDaddy.

Od 2017 roku na Pegasus World Cup Invitational goszczą legendarne konie wyścigowe pełnej krwi angielskiej, w tym Arrogate, California Chrome, Gun Runner, City of Light, Mucho Gusto i Knicks Go, do których dosiadają wielokrotnie nagradzani dżokeje Mike Smith, Florent Geroux, Javier Castellano, Irad Ortiz Jr. i Joel Rosario. Historia wyścigów została napisana przed celebrytami Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, Gene Simmons, Lenny Kravitz, Pharrell Williams, Usher, Olivia Culpo, Vanessa Hudgens i Vin Diesel, żeby wymienić tylko kilka. Oprócz emocji na torze, goście Pegasus World Cup po wyścigu cieszyli się występami Nelly & T-Pain (2020), Snoop Dogg & Mark Ronson (2019), Post Malone (2018) i Thomas Rhett (2017).

Pojedyncze bilety są teraz w sprzedaży dla publiczności i kosztują od 79 do 1250 USD i obejmują różne poziomy doświadczenia każdego dnia wyścigu. Bilety można kupić online pod adresem https://pegasusworldcup.com. Luksusowe apartamenty i pakiety Ultra VIP wahają się od 25 000 $ do 50 000 $ i są dostępne przez kontakt premiumseating@pegasusworldcup.com.

Emocje związane z Pegasus World Cup 2022, w tym relacje z 1 miliona dolarów Pegasus World Cup Turf Invitational i 3 miliony dolarów Pegasus World Cup Invitational, będą transmitowane na żywo w NBC od 16:30 do 18:00 czasu wschodniego w sobotę. 29 maja. Styczeń.

po więcej informacji odwiedź www.pegasusworldcup.com lub śledź Pegasus World Cup w mediach społecznościowych @PegasusPuchar Świata.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *