Clint Harp s Harp Design Co. w Austin Home + Garden Show

Clint Harp s Harp Design Co.  w Austin Home + Garden Show

Austin Home + Garden Show zaprasza właścicieli domów i entuzjastów ogrodów do Austin Convention Center w dniach 14-16 stycznia. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć najnowsze innowacje i uzyskać pomysły na swoje osobiste przestrzenie, a także spotkać kilka celebrytów.

Bilety na wydarzenie kosztują 10 USD w kasie, ale 8 USD, jeśli są kupowane online. Wstęp dla osób powyżej 60 roku życia to 8$ w kasie, a dzieci do lat 16 gratis. Czynny personel wojskowy, weterani, strażacy, policja i karetki pogotowia otrzymują 14 stycznia bezpłatny wstęp w ramach „Dnia Bohaterów i Nauczycieli”.

Wszyscy rzemieślnicy domowi lub członkowie stowarzyszonego stowarzyszenia mogą również wziąć udział w pokazie za darmo 16 stycznia. Aby otrzymać bezpłatny wstęp, po prostu okaż ważny dokument tożsamości w Will-Call. Urzędnicy twierdzą, że za ważne legitymacje uważa się wizytówki, legitymacje członkowskie, legitymacje pracownicze, legitymacje szkół zawodowych i rzemieślniczych.

Jednym z wielkich nazwisk, które pojawią się na tym wydarzeniu, jest Clint Harp. Harp jest uważany za jednego z najlepszych stolarzy w środkowym Teksasie i wielu mogło zobaczyć go i jego pracę w popularnym programie „Fixer Upper” prowadzonym przez Chipa i Joannę Gaines. Firma Harp, Harp Design Co., znajduje się w Waco. Występuje także w nowym serialu „Restoration Road with Clint Harp” w sieci Magnolia.

Harp będzie na Austin Home + Garden Show 14 stycznia o 18:00 i 15 stycznia w południe.

___
POBIERZ PLIKI: APLIKACJA FOX 7 AUSTIN NEWS
SUBSKRYBUJ: Codzienny biuletyn | Youtube
PODĄŻAĆ: Facebook | Instagram | Świergot

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *